Silindirlerimiz dünyayı döndürüyor..

İLETİŞİM
+90 (224) 493 23 62

POLTEKS/ÜRÜNLER/KAUÇUK VE POLİÜRETAN KAPLAMA

Expander İmalatı ve Bakım Revizyon Hizmetimiz

Polteks, değişik sektörlerde ( tekstil, kağıt, ambalaj) kırışık giderme ve en açma işlemi için kullanılan ekspanderlerin komple üretimini ve bakım revizyonunu yapmaktadır. Standart ölçüler için stoklarımızda bulunan parçalar sayesinde müşteriye hızlı ve güvenilir hizmetler sunabilmektedir. Özel ölçü istendiği durumlarda ise müşteri isteğine uygun olarak tasarım yapılarak üretim gerçekleştirilmektedir. Müşteri isteğine göre ekpanderler redüktörlü olarak da üretilebilmektedir.

Silindir Bakım Revizyon

Polteks olarak, kalenderde ve fularda kullanılan Nippo, Nipco ve Kisters tipi silindirlerin bakım revizyon ve komple imalatını yapmaktayız. Bu konuda tecrübeli çalışanlarımızı ile müşterilere teknik destek sağlamakta olup, gerektiğinde yerinde devreye alma ve servis hizmetleri vermekteyiz.

Ra: 0,40 ile 12 arasında yüzey pürüzsüzlük kalitesini yapabiliyoruz.

Sertlik aralığı: X shA - X shD Üretim kapasitesi: Øx x x mm

Bütün karışımlarımız bünyemizde Ar-ge ve Lab bölümlerimizde oluşturulmaktadır.

Şişme Silindir Teknolojileri

Polteks olarak, kalenderde ve fularda kullanılan özel silindirlerin komple imalatını ve bakım revizyonunu yapmaktayız. Bu konuda tecrübeli çalışanlarımız ile müşterilere teknik destek sağlamakta olup, gerektiğinde yerinde devreye alma ve servis hizmetleri de vermekteyiz.

  1. Pad batch boya fuları silindirleri
  2. Ram giriş fular silindirleri
  3. Yıkama makinaları sıkma fular silindirleri
  4. Kalender polyamid silindirleri
REKLAM AJANSI